Personen

Yara Hümmels

Yara Hümmels

Fractievoorzitter, raadslid

Duurzaamheid, Algemene en bestuurlijke zaken, Financien, Wijken en Stadsdelen, Gemeentelijk vastgoed, Grondbedrijf, Kennispark, FC Twente, DIFTAR, Stadsdeel Centrum
Arjan Kampman

Arjan Kampman

Wethouder

Werk en Inkomen, Emancipatie, Arbeidsmarkt & transformatie Sociaal Domein. 
Rienke Hofman-Bijlstra

Rienke Hofman-Bijlstra

Raadslid, vice-fractievoorzitter

Werk en Inkomen, Zorg, Sport, Stadsdeel Zuid
André Boersma

André Boersma

Raadslid

Wonen, Leefomgeving, Ruimtelijke ontwikkeling en vergunningen, Verkeer, Groen en buitengebied, Stadsdeel-West
Deniz Dönmez

Deniz Dönmez

Raadslid

Economie, Welzijn, Jeugdbeleid/Jeugdzorg, Onderwijs, Cultuur, TechBase, Stadsdeel-Noord
René Tenkink

René Tenkink

Lid afdelingsbestuur, Fractievertegenwoordiger

Saskia Voortman

Saskia Voortman

Afdelingsvoorzitter

Joost Lefferts

Joost Lefferts

Secretaris

Dolf Drijfhout

Dolf Drijfhout

Penningmeester

Frits Barelds

Frits Barelds

Lid Afdelingsbestuur, Kandidaat-raadslid (plaats 11) #GR18

Laurens van der Velde

Laurens van der Velde

oud-raadslid

Arja ten Thije

Arja ten Thije

Raadslid, vice-fractievoorzitter periode 2014-2018

Zorg (doelgroepen), Cultuur, Wonen, Welzijn, Jeugdbeleid, Ruimtelijke ontwikkeling, Groen en buitengebied, Wijken en stadsdelen, Stadsdeelcommissie Zuid
Cevdet Örnek

Cevdet Örnek

Raadslid periode 2014-2018

Toegang Zorg, (WMO en voorzieningen), Sport, Stadsdeelcommissie Oost
Janke Smit

Janke Smit

Anne Benneker

Anne Benneker

Albert van der Smissen

Albert van der Smissen

Rudy Kleine

Rudy Kleine

Duco Bannink

Duco Bannink

Kandidaat-raadslid (plaats 7) #GR18

Willy Berends

Willy Berends

Kandidaat-raadslid (plaats 8) #GR18

Klaas de Zee

Klaas de Zee

Kandidaat-raadslid (plaats 9) #GR18

Frank Halfwerk

Frank Halfwerk

Ben Kokkeler

Ben Kokkeler

Eerste opvolger/burgerlid Provinciale Staten

Alexander de Boer

Alexander de Boer

Kandidaat-raadslid (plaats 13) #GR18

Marianne Rauhé

Marianne Rauhé

Lijstduwer #GR18

Wouter Muller

Wouter Muller

Lijstduwer #GR18

Gerrit Dijkhuizen

Gerrit Dijkhuizen

Lijstduwer #GR18

Sharon Dijksma

Sharon Dijksma

lijstduwer #GR18