Door op 18 april 2017

1 mei-viering bij de Forelderij

De PvdA Enschede nodigt u van harte uit voor de viering van de Dag van de Arbeid. Op maandag 1 mei bent u vanaf 14.45 uur welkom in de Forelderij, Usselerrietweg 50 te Enschede. De leden van de PvdA Haaksbergen zijn ook uitgenodigd.

Jubilarissen

Na het welkomstwoord van onze afdelingsvoorzitter Saskia Voortman vertelt een medewerker van de stichting Surplus iets over de Forelderij en doelstellingen van het project. Keklik Yucel, tot voor kort lid van Tweede Kamer voor de PvdA houdt vervolgens de gebruikelijke 1 mei-toespraak. Zij huldigt ook onze leden die 25 of 50 jaar lid zijn.

Forelderij

Na het formele gedeelte kunt u tot 17.30 uur onder het genot van een drankje wat napraten en rondkijken in de Forelderij. De drankjes zijn voor eigen rekening. Op de Forelderij zijn mensen werkzaam die wat extra begeleiding nodig hebben. Het project bestaat o.a. uit een forelvisserij, een tuinderij, een groentetuin en een prima rustpunt. Iedereen kan hier genieten van een lekker drankje en hapje.

We hopen u te zien op 1 mei!